סימפליפליי מציגה:

לטוס ללא פחד

מתמודדים עם חרדת טיסות? אתם לא לבד! אנחנו בחברת SIMPLIFLY פיתחנו עבורכם תכנית מקיפה להתגברות על הפחד מטיסות.
לטוס ללא פחד תסייע גם לכם להתגבר על הפחד מטיסות. התכנית פותחה על ידי הקברניט אלון פרג, ממייסדי ומנכ"ל חברת SIMPLIFLY, והיא מיועדת למתמודדים עם חרדת טיסה. לטוס ללא פחד היא התכנית היחידה בישראל שתאפשר גם לכם להתגבר על הפחד מטיסות. תכנית זו פותחה על ידי הקברניט אלון פרג, ממייסדי ומנכ"ל חברת SIMPLIFLY, והיא מיועדת לכל אילו מביניכם המתמודדים עם חרדת טיסה בעצימות כזו או אחרת.

מספר מילים על התכנית

על פי הערכות מקצועיות בתחום התעופה האזרחית, כ- 30% מכלל האוכלוסייה חוששים מטיסות. חלקם טסים מתוך חרדה עמוקה ורבים מהם נמנעים לגמרי מטיסות לנוכח הפחד המשתק אותם. במהלך שנות הקריירה האזרחית שלו, פיתח הקברניט אלון פרג, תכנית ייחודית המיועדת לכלל המתמודדים עם חרדת טיסה. תכנית זו זכתה לכינוי "לטוס ללא פחד" והיא סייעה למאות ישראלים לאורך השנים להתגבר על הפחד וליהנות מעולם התעופה האזרחית.
כיום התכנית משולבת בסל השירותים של SIMPLIFLY יחד עם מגוון רחב של כלים המסייעים לרבים בארץ ובעולם להתמודד עם הפחד מטיסות.

מה כוללת התכנית?

התכנית לטוס ללא פחד בנויה ממספר מרכיבים והיא מתאימה לכל אחת ואחד מכם המתמודד עם חרדת טיסות:

במהלך הסדנא, המתקיימת באופן פרונטאלי אחת לחודש, המשתתפים נחשפים לתכנים שונים המסייעים להם להתמודד עם הפחד, להתגבר עליו ובסופו של דבר לטוס ללא פחד! תכנים אלו כוללים בין היתר עובדות ונתונים מארבעה תחומים עיקריים:

  1. מידע על מה באמת קורה בעולם התעופה האזרחית מהיבט בטיחות.
  2. הסבר מפורט על האופן בו בנוי עולם הטיסה במטוסי נוסעים ואיך הוא הפך לכל כך בטוח עם השנים.
  3. שלבי הטיסה במטוסי נוסעים – שלב אחר שלב: מה רואים, שומעים, מרגישים ומה קורה מאחורי הקלעים של הטיסה
  4. טכניקות ורעיונות להתמודדות והתגברות עם הפחד במהלך הטיסה. 

עלות התכנית: 1,900 ש"ח (כולל מע"מ) למשתתף. לכל משתתף מוענקת הטבה בשווי 400 ש"ח לצורך שימוש בכל תכני האפליקציה לתקופה של חצי שנה וקרדיטים לצ'ט עם טייס לפני הטיסה ובמהלכה.

למידע נוסף על התכנית השאירו פרטים כאן ואנו ניצור איתכם קשר