fbpx
Simplifly

לטוס בפעם הראשונה – עדויות של נוסעים שהתגברו על הפחד!

התכנית "לטוס ללא פחד" בהובלתו של הקברניט אלון פרג, ממייסדי ומנכ"ל SIMPLYFLY, סייעה לאורך השנים לאלפים ברחבי העולם להתגבר על הפחד שלהם מטיסות.  ואפשרה לחלק מהם לטוס בפעם הראשונה בחייהם ליעדים שונים מסביב לעולם. בעמוד שלפניכם, ריכזנו עבורכם מספר עדויות של ישראליות וישראלים שהשתתפו בתכנית ושינו את חייהם.

"אני מצדיעה לאלון" - סיפורה של א'

א' (השם המלא שמור במערכת), היא אשת קריירה מצליחה בתחומה שלאורך שנים רבות נמנעה מטיסות לנוכח הפחד המשתק שתקף אותה בכל פעם שהיא נדרשה לתכנן טיסה לחו"ל למטרות נופש וביזנס כאחד. "הפחד שליווה אותי" מספרת א', "שיבש לי את איכות החיים וגם נטל ממני לא מעט הזדמנויות עסקיות לאורך השנים". א' שמעה על התכנית של אלון פרג באמצעות קולגה שגם הוא התמודד עם פחד מטיסות ועבר את הסדנה ומיד החליטה להצטרף לתכנית.

"הסדנה עם אלון", מתארת א', "העניקה לי את הכוחות הנפשיים שנדרשו לי על מנת להתגבר על הפחד ולבחור בדרך של ניצחון על הפחד, ומאז סיום הסדנה ועד היום ביקרתי מספר פעמים בחו"ל גם לצרכי חופשה וגם לצרכי עסקים, תודה לך אלון, אני פשוט מצדיעה לך"

"מרגישה שהשתחררתי ממשהו כבר שרבץ עלי" – סיפורה של אורית

אורית, סוכנת נדל"ן מצליחה בתחומה ממרכז הארץ, הגיעה לסדנה לאחר 15 שנות הימנעות מטיסות בגלל טראומה טיסתית אותה היא חוותה בגיל צעיר. "לאורך כל השנים נמנעתי מלטוס בגלל הטראומה שחוויתי כאישה צעירה", מספרת אורית, "אבל ברגע ששמעתי על הסדנה של אלון ולאחר ששוחחתי איתו בשיחה טלפונית מקדימה, ידעתי שאיתו אפשר לנצח את הפחד".

אורית נרשמה לסדנה ובמפגש שיתפה את המשתתפים בחרדות שלה ובמחיר הכבד אותו היא נדרשה לשלם לנוכח הפחד שגרם לה להימנע מטיסות לאורך שנים ארוכות. "פחות מחודש אחר המפגש המנצח בסדנה", מספרת אורית בגאווה רבה, "הזמנתי לעצמי חופשה לרודוס וכבר במהלך הטיסה הבנתי שמשהו כבד מאוד שרבץ עלי פשוט השתחרר ממני".

"שנים שוויתרתי על חופשות אבל לא עוד" - סיפורו של א'

א', גבר צעיר מדרום הארץ, הגיע לסדנה מספר שבועות לפני חופשת ירח דבש בחו"ל עם בחירת ליבו. "במשך שנים", מספר לנו א', "ויתרתי על הזדמנויות שונות לטוס ועל חופשות בחו"ל, ולאחר נישואיי לאשתי האהובה, החלטתי להתגבר על הפחד למענה ולאפשר לה ולי ליהנות מחופשת ירח דבש בחו"ל, אבל לא עוד! תודה לקברניט שעזר לי להשתלט על הפחד ואפשר לי את השינוי הזה".

"תודה אלון, הפכת את הלא אפשרי לאפשרי" - סיפורה של סיגל

סיגל, אשת משפחה מצפון הארץ, תכננה לאורך כל השנים רק חופשות בארץ בגלל פחד הטיסה שתקף אותה בכל פעם שבני משפחתה דיברו איתה על חופשה בחו"ל. "כאשר חופשה משפחתית בתאילנד" מספרת סיגל, "עמדה על הפרק, החלטתי להצטרף לסדנה של אלון בהמלצת בן משפחה שהכיר את התכנית והשאר הוא היסטוריה. החופשה לתאילנד עם המשפחה הייתה אירוע מרגש ובלתי נשכח גם בגלל שהצלחתי להתגבר על הפחד. תודה אלון"

"אין עליך ומעריך מאוד כל מילה, עצה והסבר שלך בע״פ ולאורך הסרטונים שצפיתי באפליקציה. "

בוקר טוב אלון,

היה מעניין ובלתי צפוי כי בנוסף לאיחור של הטיסה כ-5 שעות כפי שכתבתי לך גם חזרנו לשער כשכולנו ישובים במטוס לקראת ההמראה כי נוסעת קיבלה אירוע פתאומי והיה עיכוב נוסף של שעתיים וחצי 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

כל זה כמובן לאחד כמוני זה לא תרם לרוגע 😎 אך בסופו של דבר הצפיה בסרטונים שלך והדגש שלך בשיחתינו :

״ שעלי לזכור שהפחד שלי מטיסות זו אזעקת שווא״

כנראה בכ״ז עזרו לי ופעם ראשונה מאז שאני טס לארה״ב

״לא״ לקחתי כדור שינה והצלחתי גם לישון וגם להיות רגוע במהלך הטיסה אבל מבלי לוותר על היין והוויסקי 😉🍷

אין עליך ומעריך מאוד כל מילה, עצה

והסבר שלך בע״פ ולאורך הסרטונים שצפיתי באפליקציה.

מקווה ואולי בטיסה חזרה לארץ

( אל על 008 מקנדי

ב-8 אוקטובר)

החוויה של רוגע בטיסה תהיה זהה לטיסה לכאן ואולי אתה תהיה הקברניט🙏

תודה,

יום טוב , שבוע טוב

ובשורות טובות לכולנו, אמן 🤝🥂🙋🏻‍♂️

רויטל
רויטל
קרא עוד
אלון היקר! רוצה להודות לך על העזרה בהרגעה בזמן הטיסה. והעיקר שבסוף הגענו בשלום כמו שהבטחת.
עמית
עמית
קרא עוד
היי אלון! רציתי לומר לך שהיום בבוקר טסתי פעם ראשונה מאז שעשיתי את הקורס בלי כדורים בכלל. גם ברגע שהחרדה התגנבה מעט הרצתי לי בראש את התכנים מקרים ותגובות והחרדה נעלמה כלא היתה.
דודי
דודי
קרא עוד
אלון היום חזרתי מחופשה באיטלה והיה מדהים! הטיסה הפכה למובנת מאליו והחרדה ירדה ל0. תודה על העזרה ואני כבר מתכנן את הטיסה הבאה!
הדס
הדס
קרא עוד
טיסה חלקה, הצלחתי להרדם קצת. זה רק מלהוריד את האפליקציה הגאונית שלך, ושיחה נוספת איתך. אני מאמינה שהתחלתי להבין איך להתמודד עם הפחד הזה.
נעמה
נעמה
קרא עוד
היי אלון. אני דיברתי איתך לפני כחודש לגבי פחד הטיסה שליווה אותי שניםםם. סיפרת לי על האפליקציה החדשה שלך, נכנסתי, הקשבתי, למדתי וטסתי! זו היתה הטיסה הטובה ביותר שהיתה לי בחיים!!! פחד הטיסה נעלם כלא היה!
אסתי
אסתי
קרא עוד
מעדכנת בזמן אמת. לא היה לי התקף חרדה בהמראה, זה כבר סימן טוב. ברגעים אלו אנחנו בנחיתה ומסתכלת דרך החלון כמו גיבורה!
עלמה
עלמה
קרא עוד
היי! היתה לי טיסה ממש סבבה וטובה!!! גם ברגעים הקשים הסתכלתי בסרטונים ועברתי את הרגעים האלה ממש ביחד עם ההסברים שלך.אני לא מאמינה שהצלחתי לטוס עד לניו יורק לבד!!! תודה רבה!

תודה שהורדת את SimpliFly

יש לסרוק קוד הQR עם מצלמת הטלפון
כדי להוריד את SimpliFly.

זמין עבור מכשירי אנדרואיד ו-IOS.

דילוג לתוכן